Reinhard Brandner*
(Klagenfurt 1938 geb.) "Feuervogel", signiert R. Brandner, die Nr. 15/17, Manugraphie auf Blattgold und Sand, WVZ Nr. 271, datiert 1981, 32 x 22 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.04.2017 - 16:50
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
Reinhard Brandner*
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.04.2017 - 16:50 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.03. - 05.04.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: